TASARIM  GROUP

Tasarım Group mimarlık, iç mimarlık, çevre düzenleme, endüstri ürünleri tasarımı, mobilya, grafik, fotoğraf dallarında süreli yayınlar ve kaynak kitaplarla dünyanın en seçkin yayınlarını bünyesinde bulunduran bir yayın kuruluşu. 

Yayın hayatına “Tasarım” adlı mimarlık dergisi ile 1989 yılında atılan Tasarım Yayın Grubu, 1992 yılında “Mutfak Banyo Dekorasyon“, 1994 yılında “Villa Dekorasyon“, 2005 yılında Türkiye’deki ilk iç mimarlık dergisi olan “B.O.B”, 2008 yılında dünyaca ünlü dekorasyon dergisi “Frame” ve son olarak mimarlara yönelik malzeme dergisi “e-Malzeme” ile tasarım dünyasındaki ataklarını sürdürdü. Bugün yoluna Tasarım ve Mutfak Banyo Dekorasyon dergileri ile devam eden yayın grubu, en güncel projeleri mimarlarla, en yeni mutfak, banyo ve seramik ürünlerini ise yine mimarlar, dekoratörler, firmalar ve nihai tüketici ile buluşturuyor.

Dergileri, kitapları, internet siteleri, düzenlediği etkinlikler ve geliştirdiği projelerle mimarlık dünyasında bir ekol haline gelen Tasarım Group, 2014 yılı itibariyle 25. yılını kutluyor. Başarının anahtarını süreklilik ve yenilikçilik vizyonunda bulan Tasarım Group, Türkiye’nin tasarım anlayışının yurtdışına taşınmasına ve tanıtılmasına da katkı sağlıyor.

Uzmanlığı sadece “yayıncılık” olan Tasarım Group, mimarlık kitapları ile de öğrencilere, akademisyenlere ve konusunun profesyonellerine hizmet sunuyor. Yayın Grubu, yurt dışında yayınlanan mimari, iç mimari, endüstriyel tasarım, fotoğraf, hobi ve sanat kitaplarını ülkemize getirerek Türkiye’nin dört bir yanında satışını da gerçekleştiriyor. Bünyesinde yaklaşık 5000e yakın kitap barındıran Tasarım; dünyanın önde gelen yayınevlerinin hem Türkiye hem de Ortadoğu distribütörlüğünü üstleniyor.

Tasarım Group Kurumsal Hizmetler

Kitap satışı ve dergi yayıncılığı faaliyetlerine 2010 yılı itibariyle kurumsal hizmetlerini de ekleyen Tasarım Group, firmalara çalışanları ve hedef kitlesi ile iletişimini sağlayacak çözümler üretiyor, bir nevi reklam ajansı hizmeti veriyor. Çıkardığı dergiler ve hazırladığı kitaplarla; hedef kitleleri, konseptleri, içerikleri farklılaşmakla birlikte bilgilendirici, bütünleyici ve paylaşımcı bir platform yaratan firma, okurda o kuruma ya da markaya yönelik aidiyet duygusunu güçlendiriyor. Kendisini çözüm ortağı olarak nitelendiren Tasarım Group; Kale Grubu’na hazırladığı Kale Ailesi dergisi, Promotürk Derneği için hazırladığı bi’fikir dergisi, Bien Seramik firması için hazırladığı kurumsal iletişim dergisi Bien Haber, Emaar, Adell, 2 Design Group, Derin Design firmaları için çıkardığı kurumsal kitaplar ve verdiği reklam ajansı hizmetleri ile hizmet yelpazesini genişletti.

 REFERANSLARIMIZ

REFERANS