MUTFAK BANYO

mutfakbanyodergisi

Mutfak Banyo Dekorasyon Dergisi teknolojiyle beraber değişen ve gelişen banyo ve mutfak alanlarındaki evrimi yıllardır gözler önüne seriyor. Bu dergiyle mutfak, banyo ve seramik sektörünün tüm unsurları tek bir çatı altında birleşiyor.

Sektörün ilk yayını olma özelliğini elinde bulunduran Mutfak Banyo Dekorasyon dergisi, geçmiş yıllardan gelen deneyimini kaliteli yayın politikasıyla birleştiriyor. Dergi, yayınlanmaya başladığı günden beri mimarlar, iç mimarlar, inşaat mühendisleri, mutfak ve banyo yaptırmak isteyenler, bayilik almak isteyenler, yeni ürünleri izlemek isteyenler, tasarımcı, öğrenci ve profesyoneller, sektör temsilcileri ve ev hanımlarının önemli bir başucu kaynağı olmuş durumda. Ayrıca, dergide O’nu farklılaştıracak ve her kesimin beğenisini kazandıracak dosya konuları, mekan, showroom, araştırma, pencere, aksesuar, tasarım ve özel röportaj sayfalarına da yer veriliyor.

Mutfak Banyo Dekorasyon’un içeriğinde sektörün üretici ve tüketicilerine uygun yalın ve anlaşılır bir dil kullanılıyor. Ayrıca, konular en ince detayına kadar, üreticinin ve tüketicinin beklentisine yanıt verecek biçimde ele alınıyor. Yurt içi ve yurt dışından en son trendler dergide etkileyici bir görsellikle inceleniyor.

Günümüzün mutfak ve banyoları için yerli ve yabancı firmaların piyasadaki mevcut ürünleri ve son yenilikler; tasarladığınız projeler için gerekli mutfak ve banyo araç gereçlerini seyrederken doğru ürünü seçmenize yardımcı olacak, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak bilgiler; aydınlatma ürünleri, dolaplar, eviyeler, fırınlar, ev aletleri, aksesuarlar, armatürler, seramik, mermer, granit ürünlerinden en son modeller, mimarlık uygulamaları; mutfak, banyo ve seramik sektöründen en son gelişmeler ve yenilikler ile dünya çapındaki tüm fuar ve yarışma haberleri Mutfak Banyo Dekorasyon dergisi sayfalarında bulabileceklerinizden bazıları.